Etui na laptopa MODECOM FELT 15 FUT-MC-FELT-15 (kolor szary)
Out of stock
Ostatnio widziany
lub
Cechy Ilość: 1 Maksymalna wielkość ekranu: 39,6 cm (15.6") Materiały: * Filc * Sztuczna skóra Kolor produktu: Szary Ilość kieszeni: 1 kiesz. Typ zapięcia kieszeni: Magnes Typ obudowy: Etui kieszeniowe Kolor powierzchni: Jednolity Waga i rozmiary Wysokość produktu: 15 mm Głębokość produktu: 310 mm Szerokość produktu: 405 mm